pop_up (1).jpg (218 KB)
Blog Yazılarımız
Saçlarınıza Değer Katacak Bir Saç Bakımı Nasıl Yapılır?
16 Kasım 2020

Saçlarınıza Değer Katacak Bir Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlarınıza iyi bir saç bakımı yapmak ve arzu ettiğiniz o ışıltılı, yumuşak ve sağlıklı saçlara kavuşmak mı istiyorsunuz? O halde doğru saç bakım sistemini anlattığımız bu yazımızda aradığınız cevabı bulacaksınız.

Uzun saç seviyorsunuz fakat saçlarınız yıpranmış, bakımsız ve sağlıksız bir görünüme sahip olduğu için saç kesimini bir çözüm olarak görüyorsanız, önereceğimiz saç bakımı sayesinde uzun saçlarınızla vedalaşmanıza gerek yok.  Saçlarınızı özgürce savuracağınız uzun, sağlıklı, güçlü, yumuşak ve parlak saçlara kavuşturan doğru saç bakım ürünlerini ve doğru saç bakımının nasıl yapıldığını bu bloğumuzda anlatıyoruz. Sizi arzu ettiğiniz saçlara kavuşturuyoruz.

Doğru saç bakım sistemi en az üç adımdan oluşmalıdır. Bu adımlar sırasıyla temizleme, nemlendirme ve koruma basamaklarını oluşturan şampuan, saç kremi ve saç serumunu içerir. Saçlarınızı doğru saç bakım sistemi ile arzuladığınız muhteşem saçlara kavuşmanız kaçınılmaz olacaktır. CHI® Infra serisi ile doğru saç bakım sistemini keşfedin, saçlarınıza büyüleyici görünümü kazandırın. CHI® Infra serisi saçlarıma nasıl bir bakım sağlayacak, CHI®’yi saç bakımında özel yapan nedir diye merak ediyorsanız işte o nedenler…

  •  CHI®, saçlarınıza en az sizin kadar değer verir ve saçlarınıza hak ettiği ışıltıyı, gücü ve yumuşaklığı kazandırmak için doğal ipek liflerinin saçınıza kenetlenebilmesi için patentli katyonik nemlendirme teknolojisini kullanır.
  •  Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu her konuyu bilir ve saçlarınıza iyi gelecek kaliteli ürünler geliştirir.
  •  Kullandığı içeriklerde doğanın gücüne güvenir ve sağlıklı, güvenle kullanabileceğiniz ürünler yaratır.
  •  Saç bakımı konusunda profesyonel ve alanında uzman kişilerle çalışır.

CHI® Infra serisinde bulunan Infra Shampoo, Infra Treatment ve Silk Infusion® içerisindeki doğal ipek lifleri, saçlarınızın yapısına en uygun amino asitleri yapısında barındırır, böylece saçlarınıza kusursuz bir bakım ve onarım sağlar. Doğru saç bakımı için bu serinin şampuanını kullanarak saçlarınıza kusursuz ve derinlemesine temizlik sağlar, saç kremini kullanarak saçınızın yapısını yeniden düzenler ve saçınızı nemlendirir, saç serumunu kullanarak saçınıza etkili bir onarım ve koruma sağlarsınız.

 

CHI® SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ
16 Kasım 2020

CHI® SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

 

Saçınızı sadece yıkayarak temizlemeniz size yeterli bakımı sağlamıyor. Saç bakımında önemli olan devamlılık ve doğru saç bakım sistemidir! Mevsim geçişleriyle birlikte saçlarınızda meydana gelen değişikliği fark etmişsinizdir. Deniz, güneş, ısı değişimi, stres… Saç yapısını etkileyen o kadar çok faktör var ki… Saç bakımınızı ihmal etmediğinizi düşünüyor fakat kullandığınız ürünlerden vaat ettikleri etkileri göremiyor musunuz? Biz sizi anlıyoruz! Bu yüzden sizin parlak, ışıltılı, canlı saçlara sahip olmanız için doğru saç bakım sistemini sunuyoruz. Her kadının saçının özel olduğuna inanan CHI, saç tipi, saç derisi, iç ve dış faktörleri göz önüne alarak formüle ettiği CHI® INFRA® Serisi ile kusursuz sonuçlar için ihtiyaca özel ritüeller yaratıyor.

 

Kusursuz Saçlara Ulaşmanız İçin İlk Adım: CHI® INFRA® ŞAMPUANI

Saçınızı sadece şampuanla yıkamak saçınızın ihtiyacı olan nemi, parlaklığı ve onarımı sağlayamaz. Doğru saç bakım sistemi sağladığı mucizevi sonuçlarıyla güvenle adım atmanızın ötesinde ruhunuzu şımartacak. Güne özgüvenli başlamak, değişmeyen ritüeliniz olmalı. Saçınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak mucizevi saç bakım sistemini CHI® uzmanları size sunuyor. Doğru saç bakım sisteminin ilk adımı doğru bir şampuan… CHI® Infra® Serisi Şampuanı saçlarınızı nazikçe temizler, saçların ve baş dersinin nem dengesini sağlar. Her saç tipine uygun, katyonik nemlendirme teknolojisiyle saçınızın pH değerini 4.5 oranında dengeler. Saçları eski parlaklığına geri kavuşturmak için canlandırmak ve nemlendirmek CHI® Infra® Serisi Şampuanı ile artık hayal değil. Saçı şampuanladıktan sonra saçın kütikülleri ayrılarak dış etkenlere karşı savunmasız kalır. Savunmasız saçı güçlendirmek için doğru saç bakım sisteminin vazgeçilmez ikinci adımı CHI® Infra® Treatment Saç Bakım Kremi…

 

Saçınızın Güç Kalkanı İçin İkinci Adım: CHI® INFRA® TREATMENT SAÇ BAKIM KREMİ

Saçınızın gücünü zirveye çıkartmak için saç kremini doğru seçmelisiniz. Saç kreminden beklentiniz sadece saçınızın kolay taranmasından öte olmalı. Doğada bulunan ipek liflerinin mucizevi etkisi, CHI® Infra® Treatment Saç Bakım Kremi formülünde sizlerle buluşuyor. Saçınızı ve saç renginizin parlaklığını, pigmentini ve yumuşaklığını korur. Saçlarınıza yüksek performans sağlar, saçlarınızdaki yıpranmış, sağlıksız ve donuk görünüme son verir. İçerisindeki doğal ipek lifleri ile saçlarınızı yeniden yapılandırır. Saçlarınıza kaybettiği nemi geri kazandırarak pürüzsüz bir yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Saçınızı etkili bir şekilde yumuşatır ve çevresel yıpranmalara karşı koruyarak saçınıza gün boyu etkileyici parlaklık ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. İyonik ve katyonik nemlendirme teknolojisiyle pozitif yüklü ipek molekülün saçın derinliklerine kolayca nüfuz etmesini sağlayarak nemi orada muhafaza etmeye yardımcı olur. Şampuanın etkisiyle saç kütikülleri açılır ve temizlenir. Bu savunmasız saçı koruma altına almak ve saç kütiküllerini yeniden kapanmasını sağlamak saç kreminin görevidir. Bu yüzden saç kremi kullanımı saç bakım rutininiz de olmazsa olmazlardan…

Saç Bakımında Son Nokta: CHI® SİLK İNFUSİON® SAÇ SERUMU

Saç bakımınınız da artık son bir adıma ihtiyacı kaldı. Biliyoruz, bir an önce arzuladığınız o muhteşem görünüme kavuşmak istiyorsunuz. Peki, sizi bu hedefe ulaştıracak mucize saç iksirine sahip olabilirsiniz desek? Şampuanla saçınızı temizlediniz. Saç kreminizle savunmasız olan saçınızın artık gücüne güç kattınız. Sıra CHI® Silk İnfusion® Saç Serumu’nda… Saç iksiri saçların yapısını yeniden düzenler ve nem verir. Dayanıklılığını ve esnekliğini çevresel faktörlere karşı artırarak saçlarınızın kırılmasını önler aynı zamanda kolay şekil alabilen saçlara dönüşür. Adeta bir iksir etkisiyle saçlarınızı yeniden yapılandıran saç serumu olmazsa olmaz saç bakım sisteminizde yerini almaya hazırlanıyor. Saçınızın göz alıcı parlaklığına kavuşması için doğru saç bakım sisteminizi oluşturmanız ve devamlılığını sağlamalısınız. Hali hazırda hasar görmüş saçları tamamen onaran, gelecekte de oluşabilecek hasarları önlemek için saçlarınızı dış etkilerden koruyan bu ürün ile parlak, pürüzsüz ve ipeksi saçlara kavuşmak artık çok kolay. Harika görünen, etkileyici görüntüsü karşısında herkesi büyüleyen saçların sırrını öğrendiniz artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

 

İnce Telli Saçların Bakımı
30 Temmuz 2018

İnce Telli Saçların Bakımı

Birçok saç türleri bulunmaktadır. Kalın telli saçlardan tutun ki ince telli saçlar, renkli veya siyah saçlar. Bunların dışında daha onlarca saç çeşidi olmaktadır ve her saç türünün saç bakımı farklı olmaktadır. Her saç türü için aynı saç bakımını uygulamanız mümkün değildir. Burada bahsedeceğimiz saç türü ise ince telli saçların bakımı olmaktadır. İnce telli saçlar, en kolay kırılan ve kopan saçlardır. İnce telli saçlar için özellikle doğru şampuan seçmeniz çok önemlidir. Bir yere takıldığınızda, anında “çıt” sesini duyarsınız ve o sesi duyduğunuz an, “Eyvah” dersiniz, çünkü artık bir veya iki tane tel kopmuştur.

İlham Veren Saç Modelleri
27 Temmuz 2018

Günümüzde o kadar çok farklı saç modelleri var ki, gerçekten inanamazsınız. Gerek uzun saçlar için, gerekse kısa veya boyalı ya da normal saçlar için. O kadar çok farklı saç modelleri var ki, bazen kendinize en çok yakışacak modeli bulmakta bile zorlanabiliyorsunuz. İlhan veren saç modelleri dediğimiz, aslında kendimize yakışan saç modellerinden bahsediyoruz. Saçlarınıza bir model yapmak için ise her zaman saç bakımının yapılması çok önemlidir. Saç bakımı yapılmadan, saçlarınıza bir model yapılmaz, çünkü güzel durmaz. Saçlarınızın parlak ve sağlıklı, güçlü görünmesi gerekir. Saçlarınız için kullanacağınız şampuan türünü de iyi seçmeniz gerekiyor.

 

Yaz Aylarında Saç Detoksu
26 Temmuz 2018

Yaz Aylarında Saç Detoksu

 Yaz ayları özellikle sağlık ve saç bakımından saçlarınıza çok iyi bakım yapmanız gereken aylardır, çünkü yaz aylarında vücudumuz daha fazla çalışmaktadır ve terliyoruz. Su kaybı yaşayabiliyoruz.  Özellikle birçok kişi günümüzde su içme alışkanlığına sahip olmadığından dolayı saç ve sağlık bakımı çok önemli bir hale gelmektedir. Saç bakımı özellikle kadınlar için çok önemlidir. Yaz aylarında saç detoksu yapabilirsiniz. Yaz aylarında yapabileceğiniz en basit detokslardan bir tanesi, şampuanınızı değiştirmek. Yaz aylarında saçlarınızın kuruluktan uzak durması için nemlendirilmesi gerekiyor. Bunun için daha fazla nemlilik veren şampuanlar kullanabilirsiniz. Hangi şampuan kullandığınız çok önemlidir.

Saç Bakımının Püf Noktaları
25 Temmuz 2018

Saç Bakımının Püf Noktaları

Saç bakımı sağlık ve güzellik açısından en önemli konulardan bir tanesidir. Özellikle kadınlar için saç bakımı çok önemlidir. Burada bahsedeceğimiz konular, genel saç bakımının püf noktaları olacaktır. Öncelikle dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi, saçlarınızın temizliğidir. Saçların en az iki güne bir mutlaka şampuan ile yıkanması gerekmektedir, fakat şuna dikkat edin ki, saçınızı yıkadıktan sonra tam kurumaması gerekmektedir. Saçlarınızın hafif nemli kalması önemlidir. Saçlarınız hafif nemli kaldığında, saç köklerinize nem girdiğinden, saçlarınızın tekrar beslenmesine sebep olmaktadır.

Saç Bakımı Yaparken Kullandığımız Ürünler
18 Temmuz 2018

Saç Bakımı Yaparken Kullandığımız Ürünler

Saç bakımı yapmak saçın gerekli ihtiyaçlarını karşılamak ve sağlıklı bir görüntüye ulaşmasını sağlamak için önemlidir. Bu noktada gerekli bakımların yapılmaması halinde cansız, yıpranmış saçlar ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu yazımızda sizler için biosilk saç bakımı ürünleri hangileridir. Saç bakımı yaparken hangi ürünlerimiz tercih edilmelidir bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde saçlarınıza kaliteli bir bakım yapmak istiyor iseniz biosilk ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olan saç bakım ürününü tercih ederek yenilenmeye başlayabilirsiniz.

İpek Bakım Özünün Faydaları
16 Temmuz 2018

İpek Bakım Özünün Faydaları

Saç bakımı hem kadınlar hem de erkekler için önemli bir konudur. Kış aylarında nemini kaybeden saç, yaz aylarında güneşin zararlı etkileri ile karşı karşıya kalarak yıpranır, canlılığını kaybeder ve sönük bir hale dönüşür. Bu durumu toparlamak saça gerekli saç bakımı yapmak önemli bir husustur. Bu noktada birçok bakım yöntemi olduğu gibi son yıllarda sıkça tercih edilen aynı zamanda popüler hale gelen bir bakım yöntemi bulunmaktadır. Bu yazımızda sizler için bu bakım yöntemi nedir, etkileri nelerdir, hangi durumlarda tercih edilmelidir gibi konular hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

 Boya koruyucu bakım ürünleri
13 Temmuz 2018

 Boya koruyucu bakım ürünleri


Günlük hayatta saçların beyazlamasının yanı sıra farklılık arayan, saçın daha canlı görünmesini isteyen birçok kişi boyaya yönelmektedir. İlk dönem için saç boyama fikri son derece cazip gelse de kimyasal ürünlerin kullanılması, açıcı gibi ürünlerin saçı yıpratması ile birlikte saç bakımı boyalı saçlar için vazgeçilmez bir konu olmaktadır.Bu noktada saç kimyasal ürünlerden dolayı yanarken, deformeler yaşanabilir, saçın yapısı bozularak lastiksi bir yapı oluşabilir. Bu süreç içerisinde saçı kendi haline bırakmak son derece yanlış bir adım olacaktır. Aynı zamanda boyanın akmaması ve uzun süre dayanması içinde boya koruyucu ürünler bu süreçte en ihtiyaç duyulan konudur.


Boyalı Saçlarda Hangi Bakım Ürünleri Kullanılabilir?


Biosilk saç bakım ürünleri olarak birçok saç sorununa çözüm getirmektedir. Bunlardan biri de boyalı saçlardır. Hem saçın kimyasaldan etkilenen zararlı etkilerini ortadan kaldırmak hem de boyayı saçta daha uzun süre tutabilmek adına şampuan, saç bakım kremleri ve saç serumları geliştirmiştir. 
Saçlarınıza hem bakım yapmak hem de saçta ki boyayı korumak adına uygun saç kremi kullanabilir, boyalı saçlar için tasarlanan şampuan ve serumlardan yararlanabilirsiniz. Bu noktada markanın öne çıkardığı farklı mil ölçülerde saç bakım kremleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mor renkte yoğun renk koruyucu maskeler ile hem rengi korurken hem de saçın deforme bölümlerine gerekli bakımı sağlamaktadır. Markanın bir farklı ürünü ise durulanmayan bakım kremleridir. Duşun ardından nemli saça uygulama yaparak saçta ki boyanın akmasını engellemekte ve uzun süre kullanım için gerekli bakım ve onarımı sağlamaktadır. Saç boyamanın belki de en zor kısımlarından birisi saçta ki boyanın kısa zaman içinde akarak gerçek rengini kaybetmesi ve soluk bir renge bürünmesidir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyor, aynı zamanda boyanın kimyasal etkilerinden kurtulmak istiyor iseniz markanın saç bakım ürünlerinden birini tercih ederek saç renginizi uzun süre koruyabilir, saçta ki hasarı onarabilirsiniz. Tam olarak bir sonuç alabilmek adına markanın renk koruyucu şampuanını, saç kremini, durulanmayan saç bakım kremini ve serumlarını bir arada kullanabilirsiniz.

Sarı Saçlar İçin Bakım Ürünleri
12 Temmuz 2018

Sarı Saçlar İçin Bakım Ürünleri

Saçlarının sarıya boyatan kişiler için en büyük sorunlardan birisi de saçının daha sonraki günlerde aynı canlılığını kaybetmesidir. Bu yüzden pek çok kişi saçlarını sarıya boyatmaktan vazgeçmektedir. Ancak bazı saç bakımı ürünleri sayesinde sarı saçın eski parlaklığı ve canlılığı sağlanabilir. Bakım ürünleri sayesinde uzun süre saç rengi korunur. Bu yazımızda sizlere bu sarı saç bakım ürünlerinden bahsedeceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.