Blog

Saçlarınıza Değer Katacak Bir Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

16 Kasım 2020

Saçlarınıza iyi bir saç bakımı yapmak ve arzu ettiğiniz o ışıltılı, yumuşak ve sağlıklı saçlara kavuşmak mı istiyorsunuz? O halde doğru saç bakım sistemini anlattığımız bu yazımızda aradığınız cevabı bulacaksınız.

Uzun saç seviyorsunuz fakat saçlarınız yıpranmış, bakımsız ve sağlıksız bir görünüme sahip olduğu için saç kesimini bir çözüm olarak görüyorsanız, önereceğimiz saç bakımı sayesinde uzun saçlarınızla vedalaşmanıza gerek yok.  Saçlarınızı özgürce savuracağınız uzun, sağlıklı, güçlü, yumuşak ve parlak saçlara kavuşturan doğru saç bakım ürünlerini ve doğru saç bakımının nasıl yapıldığını bu bloğumuzda anlatıyoruz. Sizi arzu ettiğiniz saçlara kavuşturuyoruz.

Doğru saç bakım sistemi en az üç adımdan oluşmalıdır. Bu adımlar sırasıyla temizleme, nemlendirme ve koruma basamaklarını oluşturan şampuan, saç kremi ve saç serumunu içerir. Saçlarınızı doğru saç bakım sistemi ile arzuladığınız muhteşem saçlara kavuşmanız kaçınılmaz olacaktır. CHI® Infra serisi ile doğru saç bakım sistemini keşfedin, saçlarınıza büyüleyici görünümü kazandırın. CHI® Infra serisi saçlarıma nasıl bir bakım sağlayacak, CHI®’yi saç bakımında özel yapan nedir diye merak ediyorsanız işte o nedenler…

Yıpranmış Saçları Canlandırmak için 5 Öneri

10 Şubat 2022

Saçlarımız dış görünüşümüzün en önemli tamamlayıcısı ve onlarla ilgili her şey yolunda olduğunda kendimizi çok daha iyi hissederiz.

Dengesiz beslenme, yetersiz su tüketimi, ısı veren işlemler, kirli hava ve buna benzer koşullar nedeniyle saçlar zaman içerisinde yıpranır ve cansızlaşır.

Şampuan Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

10 Şubat 2022

Saçlar dış güzelliğin yarısıdır desek abartmış olmayız. Gerçekten de sağlıklı, bakımlı ve ışıl ışıl parlayan saçlar dış görünümü tamamlayan en önemli unsurların başında geliyor. 

Cansız, zayıf, ışıltısız ve bakımsız saçlar dış görünüme ve estetik bütünlüğe gölge düşüren bir durum. Özellikle kadınlar, saçlarının güzel ve sağlıklı görünmesine büyük önem veriyor. 

Saç Kırıklarına Karşı En Etkili Yöntemler

10 Şubat 2022

Saçlar dış görünümün en önemli tamamlayıcılarıdır ve bakımsız saçlar hem güzelliğe gölge düşürür hem de kişinin enerjisini aşağı çeker. 

Bakımlı saçlara sahip olmaksa hemen herkesin arzusudur. Aynaya baktığımızda ışıl ışıl parlayan, hacimli, sağlıklı ve bakımlı saçlar görmek moralimizi daha da yükseltir ve özgüvenimizi artırır. 

Kısa Saçlara Nasıl Şekil Verilir?

10 Şubat 2022

Kadınsı duruş çoğunlukla uzun saçla bağdaştırılsa da kısa saçın da pek çok kadına yakıştığı bir gerçek. Hem oldukça modern bir görünüm veren hem de kullanışlı modeller olan kısa saç modellerini pratik yöntemlerle göz alıcı bir hale getirmek mümkün. Kısa saçlarda bir iki adımda modern, enerjik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Argan Yağının Mucizevi Faydaları Nelerdir?

10 Şubat 2022

Kadınlar asırlardır saç ve cilt güzellikleri için doğanın şifalı özlerinden faydalanmışlardır. Günümüzde de durum çok farklı değil. Gelişen teknoloji ve kozmetik ürünlerinin çeşitliliğine rağmen doğadan gelen şifaya ve bitkilerin iyileştirici etkisine olan ilgi azalmış değil.14 Şubat Sevgililer Günü’ne Özel Saç Modelleri

10 Şubat 2022

Romantik günler ve gecelerde kadınları tatlı bir telaş sarar. “Ne giyeceğim” telaşı kadar “saçlarımı nasıl yapacağım” telaşı da öne çıkar. O özel ve hatta romantik günlerden biri de 14 Şubat Sevgililer Günü’dür. 

Zaman Geriye Aksın: Eski Mısır Kadınlarının Saç Bakım Sırları

28 Ocak 2022

   Saç bakımı, tarih ve zaman fark etmeksizin her kadının önem verdiği uğraşlardan biri olmuştur. Doğanın nimetlerinden yararlanarak saçlarının sağlığı ve güzelliği için birçok sırrı miras bırakan Eski Mısır kadınları gibi.

Saçlarınızı Hızlı ve Sağlıklı Uzatacak Anahtar Formüller

28 Ocak 2022

 Her kadın için saçları özel ve önemlidir. Kısa ya da uzun fark etmeksizin, saçları için özenli bakımı hayatlarının her anına empoze ederler. Bazı zamanlar ise kısa saçlarının bir an önce uzamasını isteyebilir, bunun için farklı yöntem araştırmaları yapabilirler. 

İpek Proteininin Saçlarınız için Faydaları Nelerdir?

28 Ocak 2022

Her saç bir ruha ve karaktere sahiptir. Kimi elektrikli ve dalgalıyken kimi sakin ve düz olabilir. Bazıları saçlarına şekil vermek için saatlerce uğraşırken bazıları için iki dakikalık tarama yeterlidir. 

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.