chi-banner2.png (690 KB)

CHI (Cationic Hydration İnterlink)

Farouk Systems Felsefesi, saçlara canlı bir organizma anlayışıyla yaklaşmak prensibi üzerine kurulmuştur. Müşterilerimize güzellik katan hizmetlerimizi yüksek kalitede ve profesyonel şekilde gerçekleştirmek için Farouk Systems’ın geliştirdiği sıvılaştırılmış ipek özü içeren CHI ürünleri saçlarınızı pürüzsüz yumuşaklık ve göz alıcı parlaklıkla buluşturur. Saç bakımında dünya lideri olan CHI ürünleri, sülfat ve paraben içermeyen formülü sayesinde saçlarınıza kusursuz ve güvenli bir bakım sağlar.

CHI, şekillendirici cihazların günlük kullanımından meydana gelen yıpranmalara karşı saçı güçlendiren ve koruyan Katyonik Nemlendirme Bileşimi teknolojisini kullanan ilk saç bakım serisidir. Katyonik Nemlendirici Etkileşim Teknolojisi, pozitif yüklü ipek moleküllerinin saçın derinliklerine kolayca nüfuz etmesini sağlarken nemi saçta muhafaza etmeye yardımcı olan patentli bir teknolojidir. Temelinde doğal ipek mahsulü bileşenleri bulunan kozmetik ürünleri için özel olarak geliştirilmiştir.

CHI serisi saça nem ve parlaklık verirken saçın doğal yapısına nüfuz ederek her bir saç teline esneklik ve direnç kazandıran pozitif yüklü ipek molekülleri içerir. İçerisindeki doğal ipek lifleri sayesinde nemi saçın içine hapsederek saçları güçlendirir ve dayanıklılık kazanmalarını sağlar, göz alıcı parlaklık ile saçınız daha sağlıklı ve daha kolay yönetilebilir hale gelir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.