BIOSILK İPEK ÖZLÜ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

GÜÇ / NEMLENDİRME / PARLAKLIK / KORUMA

İpek, saçta bulunan 19 aminoasitten 17’sini içerir. İçten dışa saç bağlarını onarırken güçlendirir. Dünya üzerinde bulunan en güçlü liftir. İpek kendi ağırlığının 2.5 – 3 katı nem tutabilir. Saça elastikiyet kazandırır. Renkte kalıcılık sağlarken, kolay şekillendirilebilme imkanı sunar. İpek üçgen molekül yapısı nedeniyle ışığı yansıtarak saçlara eşsiz bir parlaklık sağlar. Çevresel etkenlere karşı saçın direncini arttırır. UV ışınlarına karşı korurken saçın nemini muhafaza eder. Renk kaybını önler.

Saç Bakımı 

Saç sağlığı açısından saç bakımı gerçekten de çok önemli. Ancak saç bakımını yaparken de özellikle kimyasal maddelerin kullanılması aslında saçlarınızın daha fazla yıpranmasına da yol açabilmektedir. Bu yüzden de özellikle kullanmış olduğunuz saç bakım ürünleri ile ilgili olarak gerekli içerik konusunda bilgi sahibi olmanız çok önemlidir. Biosilk tarafından sizlere üretilmiş olan ve özel formülize edilmiş olan ürünler hakkında sizlere bilgi vermeye gayret göstereceğiz. Öncelikli olarak ipek proteini sayesinde sizlerin saçlarınızın daha yumuşak bir görüntüye kavuştuğunu söyleyebiliriz. İpek, saçta bulunan ve hasarlı bölgeler olarak bilinen bölgeleri onararak yumuşak bir tabak oluşmasını sağlayacaktır.

 Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

 Aynı zamanda da saç şekillendirici sistemlerin içerisinde bulunan ve günlük hasarlarını önlemek için saç kuvvetini arttıran özel bir birleşen olarak karşımıza çıkmaktadır. Şampuanların içerisinde bulunan Roybos bitkisi sayesinde çok daha sağlıklı ve hacimli saçlara sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda saç renklerinde de herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Böylece daha doğal ve daha güzel saçlara sahip olma şansını da ulaşabiliyorsunuz. Üç boyutlu parlaklık sağlayan özel saç kremleri sayesinde hem eşsiz bir yansıma aynı zamanda da saçın hiç olmadığı kadar yumuşak bir hale geldiğini görebiliyorsunuz. Kullanım için sadece nemli saç diplerinden uçlara doğru masaj yaparak kullanabiliyorsunuz. Bu sayede saç bakımı sonrasında parlaklığını artması sağlanıyor. Soğuk su ile durulamanız da yeterli.

 Saç Bakımı Avantajları Nelerdir?

Sizlere sunulmuş olan birçok farklı maske seçeneği de var. Yani saçlarınıza maske yapabiliyorsunuz. Burada özellikle sunulmuş olan ürünlerin içerisinde Bektaşi üzümü özü var. Bu yüzden de çok sağlıklı sonuçlar alabiliyorsunuz. Saçlarınızın da filtresi de yapılmış oluyor. Böylece UV ışınlarına karşı çok daha güçlü bir koruma sağlanmış oluyor. Saç bakımı sayesinde çok daha sağlıklı sonuçlar alabilirken aynı zamanda da istediğiniz farklı sonuçlara ulaşma şansına sahip olabiliyorsunuz. Elbette bu hususta şunu da söylemek gerekir ki saçlarınızın yapısının daha güçlü olması sağlanırken aynı zamanda da çok daha başarılı sonuçlar alma şansınız bulunmaktadır. Ayrıca bakım için gerek krem gerekse şampuan konusunda çok daha iyi şekilde sonuçlar da alma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Toplam 49 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.