CHI SAÇ BAKIMI

Kişinin özellikle de kadınların her zaman için dikkat çekmesini sağlayan dolgun bakımlı ve uzun saçlara ulaşması muhteşem Chi ürünleriyle çok  kolaylaştı. Örneğin; haftada 2 veya 3 kez yıkanan saçlara duş sonrası uygulanan birçok pratik Chi saç bakım ürünleriyle  saç bakımı kolaylaştırır.

İsteğe bağlı olarak yıkama sonrası ya da yıkama öncesi olarak bölümlere ayrılan ipek bakım yöntemlerinin başında saç köklerini besleyici yağlar gelir. Eczane, kuaför ya da kozmetik ürünlerin satıldığı yerlerden ulaştığımız bu ürünler saç bakımı için oldukça mükemmel bir destekleyicidir. Fakat daha da etkili bakım yapmak isteyen hanımlar Chi ürünlerini tercih etmektedir. Chi ürünleri boyalı boyasız yıpranmış mat saçlar için oldukça güzel ve elverişli bir bakım ürünüdür.

            Güzel ve dolgun saçlara ulaşan bayanların birçoğu bu ürünlerden kullanıyor. Chi saç bakımı ürünleri uygun fiyatlarda sahip olabileceğiniz ürünler olması yanı sıra aynı zamanda ödediğiniz paraya değer bir hizmet veriyor. Kalite standartları gereği onayını almış bu ürünlerin gerçek bakım isteyen hanımlar için çok yakında vazgeçilmez bir saç ürünü olacağı kesin gözüküyor. Güzelliğin simgesi olan saçlarınızın ışıl ışıl parlamasını dolgun gözüküp dikkat çekmesini istiyorsanız ve en önemlisi sağlıklı saçlara saçlara kavuşmak istiyorsanız; siz de bu ürünlerden kullanmaya başlamalısınız. Şampuanından saç maskesine kadar her türlü saç bakımı ürününe Chi ile ulaşmak mümkündür. Vakit kaybetmeden siz de sağlıklı saçlara kavuşmak için alışveriş listenize Chi saç bakım ürünlerini eklemeyi unutmayın.

Saç Bakımındaki Benzersiz Teknoloji

Chi Saç Bakım Ürünleri Saçlarınızın ihtiyacına uygun çözümler sunar. 

KATYONİK NEMLENDIRİCİ BİLEŞİMİ (CHI)

Katyonik Nemlendirici Bileşimi Teknolojisi (Cationic Hydration Interlink - CHI), pozitif yüklü ipek moleküllerinin saçın derinliklerine kolayca nüfuz etmesini sağlayarak nemi muhafaza etmeye yardımcı olur. Temelinde doğal ipek özü bileşenlerini içeren kozmetik ürünleri için özel olarak geliştirilmiştir. Bunlar, ipek moleküllerinin aminoasidi ve renk pigmentlerinin elektrostatik çekim etkileşimi sayesinde saç yapısının derinlerine işleyerek orada kalır.

CHI 44 SERAMİK

NASA bilim insanları tarafından geliştirilerek içeriğinde 44 farklı mineral bileşeni barındıran CHI 44 Seramik bileşimi, insanlık tarihindeki tartışmasız en büyük icatlardan biridir. Tamamen çevre dostu bir üründür. Amonyak içermeyen boyalarda yer alması, yaydığı infrared ışınları sayesinde renk pigmentlerinin korteksin derinine işlemesini sağlamaktadır. Amonyaksız boyalarımız da CHI 44 Seramik bileşimi sayesinde CHI boyalarında uzun süreli kalıcılık ve parlaklık elde edilmektedir.

2005 yılından bu yana üretilen saç bakım ve saç şekillendirme ürün serilerinde bu ve benzeri teknolojiler kullanılmaktadır.

Miss Tennessee Ashley Durham

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.