KURU SAÇLAR

Günlük hayatımızda benimsediğimiz ve yenilik imajını simgeleyen şey saç şeklimiz ve saçımızın sağlıklı gözükmesidir. Dolgun gözükmeyen kuru saçlar  ve mat saç modelleri daima sönük bir imaj sağlar. Yağlı bir saç tipini bile kuru saçlar stiline dönüştürmek için üst üste işlem uygularken kuru saçlar nemli ve bakımlı saçlara göre çok daha hızlı kopmalara ve yıpranmalara sebebiyet verebilir.

Kuru saçları canlı tutmanın ve göze hitap edecek şekilde güzelleştirmenin en önemli yolu ise; saç bakım ürünlerinden geçer. Saç bakımı yapılan saç modelinden ya da boya işleminden çok daha önemli bir faktördür. Çünkü saçın sağlıklı uzamasını ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bu sayede diğer saç problemlerine de yer vermez. Herhangi bir saç problemi yaşamak istemeyen kişiler düzenli olarak saç bakım ürünlerinden kullanır. Yoğunlaştırıcı ve nemlendirici saç serum ve kremleri buna çok güzel örnektir. Ya da ipek bakım diye adlandırılan Biosilk ipek saç bakım ürünlerin altında işlem görmüş veya işlem sonrası bakım ürünleri de bulunmaktadır. Saç derisi ve saç kökü temiz ve bakımlı olursa saçlarınız daha sağlıklı uzar. Kopma dökülme,yıpranma veya uzamama  sorunu yaşamaz. Saç kendi yağını da kaybetmeye başlayınca ortaya mat bir görünüm çıkar. Bu görüntü genelde kuru saçlarda oluşur. Bu yüzden duş sonu kullanılan saç tipinize uygun saç kremi kullanmanız şarttır. Kaliteli ve son derece kullanışlı olan bu ürünlere ulaşmanız da son derece kolaydır.

 Biosilk Kuru Saçlar için İpek Bakım Ürünleri şunlardır;

HYDRATING THERAPY

NEMLENDİRİCİ ŞAMPUAN

Kinoa’nın nemlendirici etkisi, ipeğin güçlendirici yapısı sayesinde saçları nemlendirerek nazikçe temizler.Kullanımı: Hydating Therapy Nemlendirici Şampuanı saçın diplerinden uçlarına kadar masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Gerekirse tekrar edin.

HYDRATING THERAPY MASKE

YOĞUN NEMLENDİRME

İpeğin gücü, Maracuja yağının koruyuculuğu ve Kinoanın derinlemesine nemlendirmesiyle saçlarınızı yoğun bakım altına alır. Bu ekstra zengin formül saçlarınızı yatıştırır, nemlendirir ve onarır.Kullanımı: Hydrating Therapy Maracuja yağını nemli saçın boy ve uçlarına yeterli miktarda uygulayınız. 3-5 dakika bekletiniz ve ardından soğuk su ile durulayınız. Her 2-3 yıkamada bir tekrar ediniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.