Esquire Grooming

Stil sahibi, entelektüel ve lüksü yansıtan bir Erkek Saç Bakım Koleksiyonu

Grooming, pek çok şeyde olduğu gibi, kullanmaya mecbur kaldığınız ürünlerden oluşan bir ürün serisi değildir – bu saçınızın ihtiyacına uygun doğru ürünü bulmakla ilgilidir - ve erkeklerin de seçeneklere ihtiyacı vardır. Kısa, uzun, dalgalı veya düz olduğuna bakılmaksızın saçları temizlemek, beslemek, güçlendirmek ve şekillendirmek için sizlere eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Esquire Men Grooming Koleksiyonu, saçınızın büyümesini ve yoğunlaşmasını desteklemek için özel içerikler ile formüle edilmiştir. Esquire Men Grooming Koleksiyonu, görünümüne ve sağlıklı saçlara önem veren her erkeğin saç tipi ve stili için ustalıkla formüle edilmiş kullanışlı ürünler sunmaktadır.

EKSTRA %10 AGAR AĞACI YAĞI

ESQUIRE GROOMING erkek saç bakımı kategorisinde dünyada ilk defa geniş kapsamlı bir saç bakım serisini sizlere sunmaktadır. Esquire Grooming yalnızca yüksek kaliteye sahip lüks ürünlerde kullanılan agar ağacı kokusu ile erkek bakımını birleştirmiştir.

KİLİT İÇERİKLER

Redensyl®
E Vitamini & Antioksidanlar Keratin ProVitamin B5
Doğal Bitki Özleri

Chi den erkeklere özel yeni bakım Esquire Grooming

Erkeklerde saç bakımı her ne kadar geri planda kalsa da eaquire grooming markası bu noktada erkeklere özel bakım hizmeti sağlamaktadır. Doğal ve sağlıklı içeriğe sahip şampuan, bakım kremleri ve duş jelleri ile erkekler için saç bakımı ve vücut bakımı adına baştan ayağa her türlü bakımı sunmaktadır. Bu yazımızda sizler için Chi den erkeklere özel yeni bakım olan serinin tanıtımını gerçekleştireceğiz. Eğer sizde baştan ayağa doğal bir bakım arıyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Sağlıklı ve Doğal İçerikli Esquire Grooming

esquire grooming birçok farklı ürün seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. İlk olarak ESQUIRE şampuan tanıtımına bakalım. Şampuan içeriğinde Chia çekirdeği, okaliptüs, hind ginseng, börülce filizi ve cüce palmiye özü içermektedir. Saçın doğal dengesini korumak adına geliştirilen şampuan doğal içerkiler ile saçı temizlerken beslemeyi hedeflemektedir. Hem yağlı sağlar hem de kuru saçlara uygun olarak geliştirilen bu formül sayesinde saçın yağ dengesi sağlanırken kaybettiği nemi de kazanması için uygun formüller bulunmaktadır. Saç derisini beslemesinin yanı sıra saçta dökülme gibi sorunları ortadan kaldırır. Bununla birlikte kepek gibi problemlere de veda etmenizi sağlar. İlk uygulama ardından daha dolgun ve hacimli bir görüntü oluşmasını sağlar. İçeriğinde ki okaliptüs içeriği sayesinde ferahlık sağlarken kepeği ortadan kaldırır. Chi saç bakım ürünleri saça zarar veren sülfat ve paraben içermez. Ürünlerin tamamı hayvan haklarını korur niteliktedir ve hayvanlar üzerinde herhangi bir işlem yapılmamıştır.

 

Bir diğer ürün ise esquire grooming  3’ ü 1 arada şampuan, duş jeli ve saç bakım kremidir. Eğer şampuan ve kremi ayrı olarak kullanmayı sevmiyor iseniz bu ürün sayesinde rahatlığa kavuşabilirsiniz. Hem şampuan hem saç kremi hem de duş jeli olarak kullanılmaktadır. Seyehatlerde, spor salonlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz tek kutuda yer alan ürün sayesinde büyük kolaylık yaşayabilirsiniz. Saçı nemlendirip uyguladıktan sonra vücuda da yeterli miktarda sürerek köpürtebilirsiniz. Durulanması son derece kolay olan bu ürün sayesinde hem saçlarınıza hem de vücudunuza gerekli bakımı yapmış olursunuz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.