Boya koruyucu bakım ürünleri
 Boya koruyucu bakım ürünleri
13 Temmuz 2018

Boya koruyucu bakım ürünleri


Günlük hayatta saçların beyazlamasının yanı sıra farklılık arayan, saçın daha canlı görünmesini isteyen birçok kişi boyaya yönelmektedir. İlk dönem için saç boyama fikri son derece cazip gelse de kimyasal ürünlerin kullanılması, açıcı gibi ürünlerin saçı yıpratması ile birlikte saç bakımı boyalı saçlar için vazgeçilmez bir konu olmaktadır. Bu noktada saç kimyasal ürünlerden dolayı yanarken, deformeler yaşanabilir, saçın yapısı bozularak lastiksi bir yapı oluşabilir. Bu süreç içerisinde saçı kendi haline bırakmak son derece yanlış bir adım olacaktır. Aynı zamanda boyanın akmaması ve uzun süre dayanması içinde boya koruyucu ürünler bu süreçte en ihtiyaç duyulan konudur.


Boyalı Saçlarda Hangi Bakım Ürünleri Kullanılabilir?


Biosilk saç bakım ürünleri olarak birçok saç sorununa çözüm getirmektedir. Bunlardan biri de boyalı saçlardır. Hem saçın kimyasaldan etkilenen zararlı etkilerini ortadan kaldırmak hem de boyayı saçta daha uzun süre tutabilmek adına şampuan, saç bakım kremleri ve saç serumları geliştirmiştir.
Saçlarınıza hem bakım yapmak hem de saçta ki boyayı korumak adına uygun saç kremi kullanabilir, boyalı saçlar için tasarlanan şampuan ve serumlardan yararlanabilirsiniz. Bu noktada markanın öne çıkardığı farklı mil ölçülerde saç bakım kremleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mor renkte yoğun renk koruyucu maskeler ile hem rengi korurken hem de saçın deforme bölümlerine gerekli bakımı sağlamaktadır. Markanın bir farklı ürünü ise durulanmayan bakım kremleridir. Duşun ardından nemli saça uygulama yaparak saçta ki boyanın akmasını engellemekte ve uzun süre kullanım için gerekli bakım ve onarımı sağlamaktadır. Saç boyamanın belki de en zor kısımlarından birisi saçta ki boyanın kısa zaman içinde akarak gerçek rengini kaybetmesi ve soluk bir renge bürünmesidir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyor, aynı zamanda boyanın kimyasal etkilerinden kurtulmak istiyor iseniz markanın saç bakım ürünlerinden birini tercih ederek saç renginizi uzun süre koruyabilir, saçta ki hasarı onarabilirsiniz. Tam olarak bir sonuç alabilmek adına markanın renk koruyucu şampuanını, saç kremini, durulanmayan saç bakım kremini ve serumlarını bir arada kullanabilirsiniz.

Paylaş:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.