İPEK SAÇ BAKIMI

Geçmiş yıllardan beri ipek saç bakımı deyince akla gelen ilk şey ev ortamında doğal yöntemlerle hazırlanmış saç bakım  maskeleri, serumlar ya da kaynatılıp suyu kullanılan ürünler gelir. Saç bakımı konusunda Biosilk  ipek bakım setleri ise şimdilerde hem çok daha ipek özü içerikli hem de daha kaliteli şekilde karşımıza çıkmakta.

Saç bakımı konusunda bir türlü istediğini elde edememiş kişilerin en son çare olarak dermatolojik bölümleri ziyaret etmesi muhtemeldir. Ünlü kişilerin dahi tavsiye ettiği bu Biosilk ipek saç bakımı ürünleri gerçekten de saç bakımı konusunda son derece profesyonel ürünlerdir. Boyalı, boyasız yıpranmış ya da kepeklere karşı oluşturulmuş şampuanlardan birini ilk önce saç tipinize göre seçmelisiniz. Ardından saçınıza uygun saç kremi ile duş sonrası hacim kazandırmalısınız. İlk adımı doğru yaptığınız şekilde besleyici diğer ürünlerle beraber değişik saç modellerini de kullanmanız kolaylaşacaktır. Örneğin kıvırcık bir saç modeli yaptırdınız fakat istediğiniz gibi güzel durmuyorsa; bukle belirginleştirici kullanabilirsiniz. Ya da haddinden fazla yıpranmış saçlara sahipseniz ipek özlü saç bakım kürünü kullanabilirsiniz. Saç bakım ürünlerin kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey ürünün kaliteli olmasıdır. Zamanı geçmiş bayatlamış bir ürün saça fayda yerine zarar verir. Tüm bunlara dikkat eden Biosilk firması ise; saç bakım ürünleri konusunda ürün içeriklerini oldukça geliştirmiş markadır. Siz de saçınıza değer veriyor ve yıpranmış saç görünüşünden kurtulmak  daha güzel sağlıkla uzayan  bakımlı saçlarınız olmasını istiyorsanız; kaliteli Biosilk ipek saç bakım ürünleri kullanmalısınız.

Biosilk İpek Özlü Saç Bakım Ürünleri

Biosilk İpek Özlü Saç Bakım Ürünleri İle Eşsiz Saçlara Kavuşun 

Biosilk Saç Bakım Ürünleri içeriğindeki ipek özleri sayesinde yıpranmış saçlarda bile mükemmel pürüzsüz saçlara kavuşun .

Devrim niteliğindeki Biosilk Silk Terapi ürün serisi,saçınız besler,güçlendirir,canlandırır ve onarırken ipeksi bir yumuşaklık ve olağanüstü parlaklık sağlar.

GÜÇ  

İpek saçta bulunan 19 aminoasitten

17’sini içerir.

İpek içten dışa saç bağlarını onarırken güçlendirir.

İpek dünya üzerinde bulunan en güçlü liftir.

İpek saçlara daha fazla doku ve hacim kazandırarak

 NEMLENDİRME

İpek kendi ağırlığının 2.5 – 3 katı nem tutabilir

Saça elastikiyet kazandırır

Renkte kalıcılık sağlarken, kolay şekillendirilebilme

imkanı sunar.

 PARLAKLIK 

İpek üçgen molekül yapısı nedeniyle ışığı yansıtarak saçlara eşsiz bir parlaklık sağlar.

 KORUMA

Çevresel etkenlere karşı saçın direncini arttırır.

UV ışınlarına karşı korurken saçın nemini muhafaza eder.

BİOSİLK SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ İÇERİKLERİ 

MARACUJA YAĞI

Maracuja çarkıfelek meyvesinin (passion fruit) içindeki çekirdeklerinin ezilmesiyle elde edilir. A ve C vitaminleri bakımından zengin olan bu yağ kuru saç derisine bakım yaparak nemlendirir ve saçların sağlıklı uzamasına yardımcı olur.Renk kaybını önler.

KINOA

Kinoa, Günay Amerika’nın Andes dağlarına dayanan antik bir tahıldır. Saçın korteks tabakasına yeni proteinlerin nüfuz etmesini, nemlendirerek derinlemesine onarım sağlar.

İPEK

Saçta bulunan 19 aminoasitten 17’sini içerir. Yıpranmış bölgeleri onarılmasına, güçlenmesine ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.