CHI

CHI Infra 3'lü set (Shampoo, Treatment, Total Protect)

Ürün Kodu : CHI6114
169,00 TL
135,00 TL
%20
Fiyat Alarmı ÜCRETSİZ KARGO
Ürün Özellikleri
CHI Infra Shampoo ​sülfat ve Paraben içermez. Saçı nazikçe temizler. Saçların ve saç derisinin nem dengesini düzenler. Renk solmalarını önler.Daha sağlıklı ve daha kolay şekil alabilen saçlar yaratır. Olağanüstü parlaklık katar. Iyonik ve katyonik nemlendirme teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Tüm saç tipleri için uygundur.

CHI Infra Treatment paraben İçermez. İpek ve protein moleküllerini saçın içine mühürler ve ısıdan koruma sağlar. Saçların iç yapısını yeniden düzenleyerek nem verir. Dayanıklılık ve esnekliği artırır. Saçları ve saç rengini korur. Daha sağlıklı ve daha kolay şekil alabilen saçlar yaratır. Olağanüstü parlaklık ve yumuşaklık katar. Iyonik ve katyonik nemlendirme teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Tüm saç tipleri için uygundur.

CHI Total Protect saçınızda kalkan görevi görür ve nemlendirir. Saçı ısıdan, güneş ışınlarından korur ve rengin solmasını önler. Saçın köklerinden yukarıya doğru hacim kazanmasını sağlar. Şekil verilmiş saçları korur ve muhteşem bir parlaklık sağlar. Saç şekillendirici cihazların verdiği ısıya karşı saçlarınızı korur.Tüm saç tipleri için uygundur.
içerik
İçeriğindeki katyonik nemlendirici bileşimi sayesinde ipek molekülleri saçın yapısına nüfuz ederek yıpranmış saçları onarır ve nemlendirir.
UYGULAMA
Yeterli miktarda CHI Infra Şampuanı baş derisinden saç uçlarına doğru eşit miktarda nemli saça masaj yaparak uygulayınız ve daha sonra iyice durulayınız.Saçınızı CHI Infra ile şampuanladıktan sonra, yeterli miktarda CHI Infra Treatment’ı saçınıza eşit olarak uygulayınız ve 5 dakika bekletiniz. Daha sonra özenle durulayınız. Yeterli miktarda CHI Total Protect i nemli saça uygulayınız ve istediğiniz şekli veriniz.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Değişim
EK İÇERİK 1 ALANINDAN GİRİNİZ.
Yorumlar
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.