CHI

CHI Magnified Volume Sprey Köpük 74gr

Ürün Kodu : CHI5609
80,00 TL
Fiyat Alarmı ÜCRETSİZ KARGO
Ürün Özellikleri
Doğrudan ve net spreyleme sistemi sayesinde, köpüğün saçın köklerinden yukarıya doğru hacim kazanmasını sağlar. Şekil verilmiş saçları korur ve muhteşem bir parlaklık katar. Kullanımı kolaydır.
içerik
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Saçınızı kuruladıktan sonra saç köklerinden saçın tamamına doğru maksimum hacim kazanması için yeterli miktarda CHI Magnified Volume köpüğü uygulayınız. Daha sonra saçınıza istediğiniz şekli veriniz.
UYGULAMA
İçeriğindeki katyonik nemlendirici bileşimi sayesinde ipek molekülleri saçın yapısına nüfüz ederek yıpranmış saçları onarır ve nemlendirir.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Değişim
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.