CHI Cleanse & Shine Kit

Ürün Kodu : PM8360-TR
479,90 TL
335,93 TL
%30
Fiyat Alarmı ÜCRETSİZ KARGO
Ürün Özellikleri

CHI Infra Shampoo ​sülfat ve Paraben içermez. Saçı nazikçe temizler. Saçların ve saç derisinin nem dengesini düzenler. Renk solmalarını önler.Daha sağlıklı ve daha kolay şekil alabilen saçlar yaratır. Olağanüstü parlaklık katar. Iyonik ve katyonik nemlendirme teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Tüm saç tipleri için uygundur.

CHI Infra Treatment paraben İçermez. İpek ve protein moleküllerini saçın içine mühürler ve ısıdan koruma sağlar. Saçların iç yapısını yeniden düzenleyerek nem verir. Dayanıklılık ve esnekliği artırır. Saçları ve saç rengini korur. Daha sağlıklı ve daha kolay şekil alabilen saçlar yaratır. Olağanüstü parlaklık ve yumuşaklık katar. Iyonik ve katyonik nemlendirme teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Tüm saç tipleri için uygundur.

CHI Total Protect saçınızda kalkan görevi görür ve nemlendirir. Saçı ısıdan, güneş ışınlarından korur ve rengin solmasını önler. Saçın köklerinden yukarıya doğru hacim kazanmasını sağlar. Şekil verilmiş saçları korur ve muhteşem bir parlaklık sağlar. Saç şekillendirici cihazların verdiği ısıya karşı saçlarınızı korur.Tüm saç tipleri için uygundur.

içerik
EK İÇERİK 1 ALANINDAN GİRİNİZ.
UYGULAMA
EK İÇERİK 2 ALANINDAN GİRİNİZ.
Ödeme Seçenekleri
İade ve Değişim
EK İÇERİK 1 ALANINDAN GİRİNİZ.
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.